Austrijoje nuo liepos mėn. įsigalios nauji eismo apribojimai

Austrijoje nuo liepos mėn. įsigalios nauji eismo apribojimai

Šįmet Austrijos vyriausybė nusprendė ir vėl taikyti vasaros periodu galiojančius eismo apribojimus. Šie apribojimai bus taikomi kiekvieną vasaros šeštadienį nuo liepos 2d. iki rugpjūčio 27d. Tačiau kitaip negu įprastai apribojimai šįmet prasidės anksčiau – 7val. ryto -  ir galios iki 15val.

Šeštadieniais taikomi apribojimai galios A12 ir A13 greitkeliuose. Kaip minėta anksčiau, apribojimai bus taikomi nuo 7val. iki 15val. – po 15val. galios įprasti savaitgalio metu taikomi eismo apribojimai. Įprasti apribojimai yra, pavyzdžiui, draudimai važiuoti nakties periodu, t.y.: nuo 22val. iki 5val. penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Apart greitkelių, apribojimai taip pat bus taikomi keturiuose svarbiuose keliuose: 

  • Loferer Straße B 178, vedančiame nuo Loferio iki Viorglo,
  • Fernpassstraße B 179, vedančiame nuo Nasereito iki Biberviero,
  • Seefelder Straße B 177,
  • Achenseestraße B 181.

Šie apribojimai yra taikomi tik vilkikams, atvykstantiems iš ar važiuojantiems į Vokietiją bei Italiją. Vis dėlto kai kuriam krovininiui transportui bus taikomos išimtys. Šie apribojimai negalios vilkikams, vežantiems gyvūnus skerdimui, pašto siuntas, krovinius degalinėms ar oro uostams, t.y.: visiems kroviniams, kurių pristatymas turi būti skubus ir negali būti atidėtas. Išimtys taip pat taikomos vairuotojams, vykstantiems į savo gyvenamąją vietą ar į vežėjo įmonės padalinį bei tiems, kurie vairuoja vilkikus be krovinių ir grįžta atgal į įmonės padalinį.

eismo apribojimai Austrijoje