Dėl Olimpinių žaidynių Prancūzijoje įsigalios nauji eismo apribojimai

Dėl Olimpinių žaidynių Prancūzijoje įsigalios nauji eismo apribojimai

Dėl Prancūzijoje vykstančios 2024-ųjų metų Olimpiados, kuri prasidės liepos 26d. ir tęsis iki rugpjūčio 11d., šalyje bus įvedami nauji eismo apribojimai vilkikams. Kai kuriomis dienomis transporto priemonės, sveriančios daugiau nei 7,5t, visiškai negalės naudotis visais valstybiniais keliais.

Liepos 20d. ir 27d. bei rugpjūčio 3d., 10d. ir 17d. (šeštadieniais) nuo 7val. iki 19val. sunkiasvorės transporto priemonės negalės naudotis visais Prancūzijos keliais.

Rugpjūčio 24d. (šeštadienį) nuo 7val. iki 19val. sunkiasvorių transporto priemonių eismas bus ribojamas Burgundy-Franche-Comté ir Grand-Est regionuose, išskyrus A6 ir A31 greitkelius, vairuotojams važiuojantiems iš pietų šiaurės kryptimi. Šis apribojimas tą pačią dieną taip pat bus taikomas Hauts-de-France regione, išskyrus A1 ir A16 greitkelius, važiuojantiems iš pietų šiaurės kryptimi.

Išimtys bus taikomos transporto priemonėms, vežančioms krovinius, kurie yra reikalingi Olimpiados vykdymui. Informacija apie visus svarbius pasikeitimus ir dabartines eismo sąlygas Prancūzijoje galima rasti Bison Futé puslapyje paspaudus šią nuorodą.


Dėl Olimpinių žaidynių Prancūzijoje įsigalios nauji eismo apribojimai

Raktažodžiai: darbas vairuotojams, darbas tolimųjų reisų vairuotojams, eismo apribojimai, kelių draudimai