Eismo apribojimai Austrijos A10 greitkelyje

Eismo apribojimai Austrijos A10 greitkelyje

Austrijoje esančio Zalcburgo regiono Vyriausybė nusprendė imtis papildomų priemonių tam, kad sumažinti spūsčių kiekį viename pagrindinių greitkelių. Dėl šios priežasties bei dėl šiuo metu atliekamų kelio darbų A10 greitkelyje bus įvedami nauji kelių eismo apribojimai.

Link Zalcburgo važiuojantiems vairuotojams draudžiama įvažiuoti į L229 Affenwenger Landesstraße kelią iš Pfarrwerfen-Werfen sankryžos. Išimtys taikomos tik tiems vairuotojams, kurių galutinė maršruto vieta yra pačiame Zalcburgo regione. Link šio miesto važiuojantiems vairuotojams taip pat draudžiama išvažiuoti iš A10 gretikelio naudojantis ASt Eben im Pongau išvažiavimu į B99 Katschberg Straße kelią. Taip pat draudžiama išvažiuoti iš „Landzeit“ tinklo punktų į gretimus savivaldybės kelius, nebent galutinė kelionės tikslo vieta yra Zalcburgo regione. Šie draudimai galios iki 2024m. birželio 30d.

Svarbu ir tai, jog 14km atkarpoje tarp Golling ir Werfen miestų penkiuose tuneliuose – Ofenauer, Hiefler, Brentenberg, Zetzenberg ir Helbersberg – yra atliekami rekonstrukciniai darbai. Dėl šių kelio darbų kai kuriomis gegužės mėn. dienomis bus uždaromas A10 greitkelis:

  • Nuo gegužės 13d., 20val. iki gegužės 14d., 5val. kelias bus uždaromas atkarpoje tarp Pongau sankryžos ir Lueg perėjos. 
  • Nuo gegužės 27d., 20val. iki gegužės 28d., 5val. bei nuo gegužės 28d., 20val. iki gegužės 29d., 5val. kelias bus uždaromas atkarpoje tarp Golling miesto ir Lueg perėjos.

Šių uždarymų metu vairuotojai bus nukreipiami į B159 kelią.

Eismo apribojimai Austrijos A10 greitkelyje

Raktažodžiai: darbas vairuotojams, darbas tolimųjų reisų vairuotojams, eismo apribojimai, kelių draudimai