Scania naujasis elektrinis vilkikas jau pasirodė Danijoje

Scania naujasis elektrinis vilkikas jau pasirodė Danijoje

Įmonė Coop savo Danijos padaliniuose nuo šiol pradės dirbti su naujaisiais Scania elektra varomais vilkikais. Šie nauji vilkikai yra vieni moderniausių šiuometinių elektrinių transporto priemonių. Scania vilkikai gali būti labai greitai įkraunami, tai daryti galima net krovinių pakrovimo ar iškrovimo metu, o juose įrengtos saulės panelės leidžia turėti papildomą energijos šaltinį. Įkrovimas dažniausiai užtrunka iki vienos valandos.

Šis vilkikas visiškai neteršia aplinkos, o jo elektrinė varos sistema itin tyli ir netrukdo miesto gyventojams. Šios transporto priemonės baterija leidžia nuvažiuoti 140km – tai reiškia, jog ji gali apvažiuoti visą Kopenhagą vienu įkrovimu. Vilkikas sveria 20t ir gali sutalpinti 18 palečių vežant krovinius.

Scania nenustoja tobulinti savo transporto priemonių – kiekvienais metais ši kompanija gerina savo hibridinius elektrinius vilkikus bei elektrine baterija varomas sunkiąsias transporto priemones. Tad naujų ir patobulintų vilkikų, kurie saugoja aplinką, galime tikėtis ir kitąmet.

scania vilkikas