Švedijoje atidaromos penkios naujos poilsio aikštelės

Švedijoje atidaromos penkios naujos poilsio aikštelės

„Circle K“ kompanija Švedijoje planuoja atidaryti penkias naujas poilsio aikšteles vilkikų vairuotojams. Šios aikštelės bus įrengtos ilgiausiuose bei populiariausiuose šalies keliuose – šalia Järna, Spillepengen, Mantrop, Snapparp Östra ir Varberg Nord miestų esančių kelių.

Pasak „Circle K“ atstovų, šios aikštelės kuriamos todėl, jog daugumoje Švedijos kelių trūksta saugių bei patogių poilsio vietų vairuotojams, kurie darbo metu turi atlikti itin ilgus maršrutus. Naujai įkurtos poilsio aikštelės talpins apie 80 vilkikų. Šiose vietose vairuotojams taip pat yra įrengti nemokami dušai bei tualetai. Aikštelės yra itin saugios bei suteikia galimybę vairuotojams maitintis poilsio vietoje.

Trumpalaikis parkavimas šiose aikštelėse yra nemokamas, tačiau liekant ilgesniam laikui taikomas paros mokestis yra 100SEK (apie 10€). Vis dėlto turintiems „Circle K“ narystės abonementą šiose poilsio aikštelėse bus taikomos nuolaidos. Užsirezervuoti parkavimo ar poilsio vietą Švedijoje galite naudodamiesi „Truck Parking Europe“ programėle. Informaciją apie tai, kaip tai padaryti, galite rasti čia: https://www.truckparkingeurope.com/secure-truck-parking-overview/sweden/. Šiame puslapyje taip pat rasite informaciją apie Švedijoje šiuo metu veikiančias poilsio aikšteles.

poilsio aikštelės