Vokietijos A44 greitkelyje atidaryta visiškai atnaujinta poilsio aikštelė

Vokietijos A44 greitkelyje atidaryta visiškai atnaujinta poilsio aikštelė

Vokietijos A44 greitkelyje esanti vilkikų parkavimo aikštelė neseniai buvo visiškai atnaujinta bei ženkliai padidinta. Am Haarstrang-Nord vilkikų parkavimo bei poilsio vieta, kurioje anksčiau tilpti galėjo vos 21 vilkikas,  dabar gali sutalpinti net iki 105 vilkikų.

Šioje aikštelėje dabar įkurta ir daugiau parkavimo vietų lengviesiems automobiliams – net 76 vietos (anksčiau aikštelėje tilpo tik 35 automobiliai). Čia taip pat įkurtos ir specialios vietos skirtos autobusų parkavimui. Aikštelėje įkurta ir atskira teritorija, kurioje jau greitai bus galima naudotis specialiais įkrovikliais, skirtais elektra varomam transportui. Atnaujintoje aikštelėje įkurtos ir sėdėjimo bei poilsio vietos. Renovacijos darbų metu, siekiant užtikrinti visų vairuotojų saugumą, visoje aikštelės teritorijoje taip pat buvo įrengtas naujas apšvietimas. Čia taip pat buvo įrengtas ir atskiras pastatas tualetams.

Nors atnaujinimo darbai turėjo užtrukti dvejus metus, visa aikštelė buvo įrengta ženkliai greičiau, per maždaug pusantrų metų. Tokie atnaujinimai planuojami ir kituose greitkeliuose. 2022m. pavasarį planuojama atnaujinti poilsio aikštelę, esančią Am Haarstrang-Süd kelyje.

aikstele