Šešios vilkikų vairuotojams naudingos mobiliosios programėlės

Šešios vilkikų vairuotojams naudingos mobiliosios programėlės

Darbas vairuotojams neretai yra itin sunkus – laiku ir tinkamai atvežti krovinius, nepasimesti tarp maršrutų, susirasti tinkamą poilsio aikštelę ir palaikyti sveiką gyvenimo būdą nėra lengva. Tačiau šių dienų technologijos leidžia visus reikiamus darbus įvykdyti greičiau ir paprasčiau, į pagalbą pasitelkiant savo išmanųjį telefoną. Šiame straipsnyje pateikiame sąrašą nemokamų mobiliųjų programėlių, kurios pravers kiekvienam vilkiko vairuotojui.

„Truck Parking Europe” programėlė

„Truck Parking“ programėlė vilkikų vairuotojams leidžia lengvai susirasti tinkamą poilsio vietą. Aplikacijos parinktys leidžia nusistatyti norimą kalbą (nuo rusų ir anglų k. iki vokiečių bei lenkų k.) bei susirasti norimą poilsio aikštelę, atitinkančią asmeninius poreikius. Daugybė filtrų suteikia galimybę atsirinkti tik pačias tinkamiausias vietas, pavyzdžiui, tas, kuriose užtikrintas vairuotojų saugumas, yra įrengtos sporto salės, dušai, viešbučiai. Programėlėje nurodomi visų vietų įvertinimai, todėl išsirinkti aikštelę yra lengviau, o ją pasirinkus ši aplikacija jus nukreipia į norimą GPS programą bei padeda nusigauti iki reikiamos vietos.

„Traffic Ban“ programėlė

„Traffic Ban“ programėlė vairuotojams parodo visus šiuo metu bei būsimomis dienomis Europoje taikomus kelių draudimus. Programėlė nurodo šalis bei valandas, kuriomis šie draudimai galioja.  

„Sygic Truck“ programėlė

„Sygic GPS Truck & Caravan“ programėlė yra GPS aplikacija sukurta būtent vilkikų vairuotojams. Šią programėlę įsidiegęs naudotojas turi nurodyti informaciją apie savo transporto priemonę, pavyzdžiui, vilkiko naudojamą kurą, jo svorį, plotį ir ilgį bei aukštį. Pagal suteiktą informaciją bei nurodytą kelionės tikslą programėlė pateikia patogiausią maršrutą. Aplikacijoje esantys filtrai taip pat leidžia užtikrinti kelionės patogumą – pavyzdžiui, vairuotojas gali nurodyti, jog nori vengti staigių apsisukimų ar siaurų kelių.

„Truck Maps“ programėlė

„Truck Maps“ programėlė yra panaši į „Sygic GPS Truck & Caravan“ aplikaciją, kadangi ji taip pat yra pritaikyta būtent vilkikų vairuotojams. Visgi ši programėlė ypatinga tuo, jog žemėlapyje nurodo vairuotojui aktualią informaciją, pavyzdžiui, kelių plotį, draudimus važiuoti vilkiku, tunelių aukštį. Čia taip pat nurodoma kita svarbi informacija, kaip netoliese esantys viešbučiai ar parkavimo aikštelės. Ši programėlė leidžia susikurti savo vilkiko profilį, nurodant duomenis apie transporto priemonės aukštį, ilgį, svorį bei panašius aspektus. Norint itin patogaus naudojimosi, parinkčių sistemoje vartotojas gali nurodyti, kokių kelių nori vengti.

„Iron Trucker“ programėlė

„Iron Trucker“ programėlė skirta vairuotojams, kurie ir tolimų kelionių metu siekia išlaikyti sveiką gyvenimo būdą. Šioje aplikacijoje pateikiama daug įvairių pratimų, kuriuos vairuotojai gali lengvai atlikti poilsio metu. Daugelis pratimų taip pat paaiškina, kaip stiprinti raumenis naudojantis savo vilkiko pagalba ir užtikrinti aktyvų gyvenimo būdą.

„InTruck“ programėlė

„InTruck“ programėlė leidžia vairuotojams išsirinkti geriausią poilsio aikštelę. Šioje aplikacijoje pateikiamas didelis sąrašas netoliese esančių aikštelių. Vairuotojui pasirinkus kurią nors iš jų, jam pateikiama visa reikalinga informacija – kontaktiniai duomenys, adresas, kainos, darbo laikas bei šioje vietoje esančios paslaugos.

Naudingos programėlės vairuotojams

Raktažodžiai: darbas vairuotojams, programėlės vairuotojams, programėlės vilkikams