Itin paprasti, vos 5 ingredientų receptai vairuotojams

Itin paprasti, vos 5 ingredientų receptai vairuotojams

Visi gerai žinome, jog darbas vilkikų vairuotojams nėra lengvas – vykdant ilgus maršrutus dažnai nelieka laiko sustoti ir pasigaminti tinkamo maisto sau. Būtent todėl šiame straipsnyje pateikiame tris paprastus receptus, kuriems pagaminti užteks vos 5 ingredientų, tad net ilgas darbas vairuotojams suteiks galimybę pasimėgauti skaniais naminiais patiekalais.

Paprastos kesadilijos su vištiena

Šį tradicinį meksikietišką patiekalą pasigaminsite itin greitai, o jam pagaminti užteks vos kelių produktų. Gamybos procesas itin paprastas, o receptas ypatingas tuo, jog jo ingredientus galite lengvai keisti jums labiau patinkančiais bei visuomet galite įdėti papildomų ingredientų.

Jums reikės:

 • 4 tortilijų,
 • 250g vištienos (taip pat tiks ir jau pagaminta, parduotuvėse parduodama vištiena),
 • 1 raudonosios saldžiosios paprikos,
 • 100g tarkuoto geltonojo sūrio,
 • Taco prieskonių mišinio.

Kaip gaminti:
Supjaustykite saldžiąją papriką kubeliais. Jei norite, taip pat galite naudoti papildomus produktus, pavyzdžiui, pupeles ar pomidorus. Supjaustykite vištieną mažais gabaliukais ir kepkite ją keptuvėje. Jei nenorite naudoti žalios vištienos, taip pat galite naudoti jau pagamintą ir parduotuvėje paruoštą vištieną. Vištienai iškepus, į keptuvę suberkite supjaustytą papriką bei taco prieskonius. Kepkite kelias minutes vis pamaišydami keptuvės turinį. Tortilijas pašildykite mikrobangėje (apie 1min), jei jos neturite – galite jas pašildyti keptuvėje. Vištienos ir paprikų turinį suberkite ant tortilijos, apibarstykite tarkuotu sūriu ir ant viršaus uždėkite dar vieną tortiliją. Visą tai įdėkite į keptuvę ir dar šiek tiek pakepkite (apie 1min 30s), kad tarp torilijų esantis sūris išsilydytų. Pakeptas tortilijas su vištiena supjaustykite į 4 dalis.

Paprastas ir sotus jautienos troškinys

Šiam jautienos troškiniui ingredientų kiekis nėra itin svarbus – tiek mėsos, tiek daržovių kiekį galite pasirinkti patys. Vis dėlto artėjant rudeniui ši sriuba ne tik jus sušildys, bet taip pat praturtins organizmą ir paliks Jus itin sočiais.

Jums reikės:

 • 250g jautienos,
 • Jautienos buljono,
 • 100g morkų,
 • 100g bulvių,
 • Svogūno,
 • Aliejaus, druskos ir pipirų,

Kaip gaminti:
Supjaustykite jautieną gabalėliais. Nuplaukite ir kubeliais supjaustykite bulves (jų skusti nebūtina), nuskuskite ir supjaustykite morkas bei svogūną. Į puodą įpilkite aliejaus, jam įkaitus pakepinkite svogūnus. Tuomet į puodą sudėkite jautienos gabalėlius ir juos gerai pakepinkite, ant mėsos užberkite šiek tiek pipirų ir druskos. Mėsą perdėkite į atskirą indą ir puode gerai pakepinkite morkas ir bulves – įsitikinkite, kad jos gerai iškepė ir nėra kietos viduryje (kuo smulkiau supjaustysite daržoves, tuo greičiau jos iškeps). Mėsą sudėkite atgal į puodą ir užpilkite buljonu. Leiskite troškiniui užvirti, tuomet sumažinkite ugnį ir palikite puodo turinį troškintis (apie 15min), pamaišydami jį kas kelias minutes.

Greitas omletas puodelyje

Šiam omletui pagaminti Jums užteks vos 5min, o pačiam gamybos procesui prireiks tik mikrobangės ir puodelio. Šį receptą taip pat galite keisti pagal savo skonį – gaminant omletą visada galėsite pridėti papildomų, Jums patinkančių ingredientų.

Jums reikės

 • Aliejaus, druskos ir pipirų,
 • 2 kiaušinių,
 • Šaukšto pieno,
 • Šiek tiek tarkuoto sūrio,
 • Šiek tiek saldžiosios paprikos.

Kaip gaminti:
Į puodelį įpilkite šiek tiek aliejaus. Įmuškite du kiaušinius ir šlakelį pieno, naudodamiesi šakute gerai išplakite kiaušinius. Į puodelį įdėkite papildomus ingredientus: sūrį, saldžiąją papriką, šiek tiek druskos ir pipirų. Jei nemėgstate paprikos ar sūrio, arba tiesiog norite papildomų ingredientų, taip pat galite įdėti kumpio, svogūno ar kitų Jums patinkančių priedų. Visą mišinį gerai išmaišykite. 30s pašilydkite puodelį mikrobangėje, tuomet ištraukite, pamaišykite ir vėl pašildykite turinį apie 20-30s. Tai padarykite kelis kartus, kol bus matyti, jog puodelio turinys yra gerai iškepęs ir nebėra skystas.
 

Receptai vairuotojams

Raktažodžiai: darbas vairuotojams, darbas vilkikų vairuotojams, receptai vairuotojams, vairuotojų gyvensena